0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Doprava po Slovensku zadarmo

Nakúpte ľubovoľný tovar v celkovej cene nad 99 € vr. DPH, ktoré súčasne váži menej ako 30,5 kg.
Rovnako tomu je aj v ľubovoľných násobkoch, každý násobok ceny tovaru
nad 99 € reprezentuje jeden balík, ktorý môže obsahovať až do 30,5 kg tovaru zadarmo až k Vašim dverám.

Nebo nakúpte akúkoľvek variantu tovaru označenú štítkom "Doprava zadarmo" (takýchto výrobkov máme viac ako 2000). Tento štítok sa objavuje na ponukách výrobkov, pri ktorých je aspoň jedna varianta či veľkosť balenia v ktorej cene je už doprava zahrnutá. Pre ktorú či ktoré varianty či veľkosti výrobku doprava zadarmo platí sa dozviete v tabuľke variantov v detaile produktu. Pokiaľ nakúpite aspoň jeden takto označený tovar, môžete doplniť svoj nákup ďalším ľubovoľným tovarom do celkovej váhy 30,5 kg a bez ohľadu na jeho cenu je doprava po Slovensku na celú objednávku stále zadarmo. Rovnaké podmienky opäť platia aj v ľubovoľných násobkoch.

 

1000015


1000014

 

Varianty získania dopravy zadarmo je možné ľubovoľne kombinovať, v jednom nákupe teda môžu byť podmienky na získanie dopravy zadarmo splnené na jednotlivé kusy zásielok podľa bodov 1 aj 2.

Okrem dopravy dopĺňa objednávku aj ponuka finančných služieb. Tu platí, že pri platbe vopred bankovým prevodom, alebo kartou online je cena 0 €.a v prípade hotovostnej platby (dobierky) poplatok 1 €.

Pred uskutočnením objednávky u nás vždy viete, akú ponuku dopravy aj finančných služieb môžete využiť, náš systém automaticky hodnotí každú objednávku podľa vyššie uvedených parametrov a zobrazuje Vám takmer v 100% prípadov ponuku dopravy správne av súlade s našimi obchodnými podmienkami.

V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

Vaše vašekrmivo.sk
222 205 814
info@vasekrmivo.sk
Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00