0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Vrátenie peňazí do 14 dní

Vrátenie u nás zakúpeného tovaru behom zákonnej 14 dňovej lehoty je u nás samozrejmosťou.

Lehota začína dňom jeho prevzatia - vyzdvihnutia na našej predajni, prijatím od doručovateľa či nášho šoféra.  Pokiaľ nemáte ekonomickú možnosť ako tovar odoslať späť k nám, prosím kontaktujte nás pre objednanie zvozu z vašej adresy.

Pri využití 14 dňovej lehoty je rozhodnuté, kedy je odstúpenie od zmluvy odoslané. Lehota pre odstúpenie sa tak považuje za zachovanú,pokiaľ spotrebiteľ v jej priebehu odošle predávajúcemu oznámenie,že od zmluvy odstupuje. Lehota trvá 14 kalendárnych dní, nie pracovných, počítané sú aj soboty, nedele a štátne sviatky. Pokiaľ nie je tovar vrátený spoločne s odstúpením zmluvy (to môže byť uskutočnené napríklad e-mailom), je nutné vrátený tovar bez zbytočného predlžovania vrátiť na pobočku predávajúceho: prodejna vase-krmivo.cz, Loosova 1, Brno 638 00. Náklady na vrátený tovar nesie kupujúci. Vrátiť môže samozrejme aj rozbalený tovar, nemalo by však dôjsť k jeho zjevnému opotrebeniu, poškodeniu či znečistenium. Pokiaľ bude uvedenie veci do pôvodného stavu vyžadovať náklady predávajúceho, môže tieto náklady požadovať k úhrade. Vzniku týchto nákladov môžete predísť uvedením vráteného tovaru do pôvodného stavu pred jeho vrátením (očistením, zabalením do originálneho obalu a pod.)

Vrátený tovar doplňte vždy sprievodným dopisom obsahujúci: identifikáciu Vašej osoby, číslo objednávky z ktorej tovar vraciate, aktuálne kontaktné údaje a informáciu o bankovom účte na ktorý si prajete vrátiť kúpnu cenu tovaru.

Možnosť využiť 14 dňovej lehoty pre vrátenie objednaného tovaru nemáte v prípade nákupu tovaru na firmu - pokiaľ do objednávky uvediete IČ alebo inak vyplníte údaje firmy.

Formálne je odstúpenie od kúpnej zmluvy popísané v časti Obchodných podmienok pomenované Odstúpenie od kúpnej zmluvy.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť e-mailom alebo telefonicky, sme tu pre Vás.

Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00