0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Reklamácia tovaru

Pokiaľ si prajete reklamovať akýkoľvek tovar zakúpený v našom e-shope či kamenných obchodoch, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 222 205 814 alebo na e-maile info@vase-krmivo.sk. Postaráme sa, aby reklamácia prebehla čo najviac plynulo a čo v najkratšej dobe. Pokiaľ nemáte ekonomickú možnosť ako tovar odoslať späť k nám, prosím kontaktujte nás pre objednanie zvozu z vašej adresy.


Adresa pre podanie reklamácie:

Prodejna vase-krmivo.cz

Loosova 1

Brno 63800

Okres Brno-město

Tovar vždy skontrolujte ihneď pri prevzatí. Neskoršia reklamácia (chýbajúci či iný tovar) nemusí byť uznaná.

Kupujúci je oprávnený uplatniť právo z chybného plnenia pri spotrebiteľskom tovare v lehote 24 mesiacov od prevzatia tovaru.

O možnosti reklamácie rozhodne bez zbytočného odkladu zodpovedná osoba vo vase-krmivo.cz. Do tejto lehoty sa nezapočítava primerané časové obdobie potrebné pre odborné posúdenie závady podľa druhu výrobku alebo služby. Reklamácie vrátane odstránenia závady bude vybavená bez zbytočných odkladov, najneskôr však do 30.dní odo dňa uplatnenia reklamácie. Po dohode predávajúceho s kupujúcim môže byť lehota dlhšia.

Ustanovenia tohto reklamačného poriadku sa nevzťahujú na tovar predávaného za nižšiu cenu z dôvodu závady, pre ktorú bola nižšia cena dohodnutá, pri opotrebení tovaru spôsobeného bežným používaním, pri použitom tovare z dôvodu závady zodpovedajúcej miere opotrebovania alebo opotrebovania, ktorý tovar vykazoval pri prevzatí kupujúcim, alebo vyplýva z povahy a vlastnosti tovaru.

Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00