0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Prečo nakupovať u nás

Ponúkame kvalifikované chovateľaské poradenstvo. U nás máte možnosť si zavolať či zaslať e-mail s dotazom, my sa vám vynasnažíme maximálne dobre poradiť. Najčastejšími otázkami sú otázky k výberu vhodných granúl, detailné informácie k zloženiu a druhom receptúr, konzultácie k výberu vhodných kĺbových výživ a iných doplnkov stravy pre lepšiu srsť či trávenie, maškrty, k úprave výživy pre zlepšenie kondície, k športu so psami (plávanie, beh , kolo apod.), korekcia nevhodného správania mladších i starších psov (ťahanie na vodítku, separačné úzkosti a ďalšie časté problémy).

Zakladáme si na osobnom prístupe ku každému zákazníkovi a pokiaľ je to možné, snažíme sa pomôcť, vyjsť v ústrety, poradiť. Nášho kvalifikovaného personálu sa nemusíte báť na čokoľvek opýtať.


Komunikujeme s Vami. V priebehu vybavovania objednávky budete vždy v obraze vďaka informačným e-mailom či sms správám.

Sme na trhu už od roku 2009 a po celú dobu sa snažíme poskytovať čo možno najkvalitnejšiu službu viac ako 60.000 zákazníkom každý rok.

Tovar máme skladom (zhruba 90% ponuky) a tovar, ktorý na sklade nemáme, vieme behom dvoch či troch dní zaistiť od dovozca či výrobca.

● Ponúkame široké spektrum tovaru vrátane veterinárnych diét, špecializovaného vybavenia pre šport a doplnkov stravy pre najrôznejšie situácie. Vďaka tomu u nás nájdete to, čo potrebujete.

Náš tovar je čerstvý. Nakoľko máme vysoký obrat, žiadne krmivo sa u nás dlho neohreje.

Nakupujeme len od českých distribútorov a výrobcov, nedovážame tovar zo zahraničia (napríklad z Poľska).
Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00