0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Všetko o nákupe

Nákup je možný, ako prostredníctvom tohto e-shopu, e-mailom na info@vasekrmivo.sk, aj telefonicky na čísle: 222 205 814.

 

Zakúpený tovar vám dopravíme Vámi zvoleným dopravcom. Cenu a podmienky dopravy sa dozviete pred potvrdením objednávky. E-shop sám vyhodnocuje objednávky podľa tovaru obsiahnutého v košíku. Podľa váhy a ceny objednaného tovaru ponúka rôzne možnosti doprav.

Nabídky ceny dopravy vychádzajú z podmienok uvedených tu:

https://www.vasekrmivo.sk/sposoby-dopravy-a-postovne

Aktuálne môžete voliť medzi službami Slovenskej pošty, 123 Kuriérom a Zásielkovnou.

 

Platba za objednaný tovar je možná dobierkou, alebo vopred a to bankovým prevodom, alebo okamžitou platbou platobnou kartou online. Platby online technicky zabezpečuje platobná spoločnosť Comgate, sú teda 100% bezpečné.

 

Viac ako 2000 výrobkov ponúkame s možnosťou dopravy po Slovensku zadarmo. Aj pri ostatnom sortimente máte pri splnení jednoduchých podmienok možnosť dopravu zadarmo získať. Viac o doprave zadarmo zistíte tu:

https://www.vasekrmivo.sk/doprava-po-slovensku-zadarmo

 

Pokiaľ potrebujete s výberom vhodného tovaru pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky či e-mailom. Ponúkame kvalifikované chovateľské konzultácie. Najčastejšie našim zákazníkom pomáhame s výberom vhodných krmív, doplnkov stravy, zvládaním výchovy, separačnej úzkosti, športovým vybavením a podobne.

 

Vaše vasekrmivo.sk

 

Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00