0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Veterinární diety pro psy

Všetky Veterinárne diéty, ktoré u nás nakúpite, sú určené pre slovenský trh. Nakupujeme výhradne od českých distribútorov, teda od tých, ktoré využívajú aj veterinárnu ordináciu.

Veterinárne diéty slúžia na liečbu akútnych i chronických ochorení. Podávajte svojmu chorému psíkovi veterinárnu diétu a zlepšite tým kvalitu jeho života. Výber druhu veterinárnej diéty i dĺžku jej kŕmenia vždy vopred konzultujte so svojim veterinárnym lekárom, s výberom značky krmiva Vám potom radi pomôžeme.

Medzi chronické ochorenia, pri ktorých je nutné kŕmiť psa veterinárnou diétou, patria napríklad akútne aj chronické gastrointestinálne ťažkosti (akútna hnačka, potravinové intolerancie, malabsorbcia a pod.), choroby močového traktu súvisiace napríklad s tvorbou struvitových kameňov, cukrovka, ochorenie obličiek, pečene alebo srdca či dermatologické problémy. Samostatnú kapitolu predstavuje obezita, ktorá zaťažuje kĺby a celý organizmus.

Niektorí psy suché diétne granule odmietajú. Pre tých máme v ponuke chutné diétne konzervy, ktoré podporujú žravosť psa a zlepšujú prijímanie krmiva. Medzi najkvalitnejšie značky veterinárnych diét patria talianske diéty Vet life, francúzske Specific, alebo holandské diéty Trovet. Obľúbenými značkami sú aj veterinárne diéty Royal Canin, Eukanuba či Hill's.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a my vám odporučíme vhodnú značku diéty pre vášho psíka pre indikáciu zvolenú Vaším veterinárnym lekárom.

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36