0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Annamaet - granule pro psy

Keď sa spojí vášeň a nadšenie s odbornými znalosťami a skúsenosťami z praxe.

Rob Downey, zakladateľ a majiteľ spoločnosti Annamaet Petfoods, Inc., sa pred viac ako 30timi rokmi – z dôvodu nedostatočnej ponuky kvalitných krmív pre svojich psov – pustil do vývoja krmív, ktorá by spĺňala všetky jeho požiadavky na kvalitnú výživu psov. Jeho odborné znalosti z oblasti výživy, ktoré získal okrem iného štúdiom odboru Výživa zvierat na Pensylvánskej univerzite, a praktické skúsenosti z celoživotného spolužitia a práce so psami, ho doviedli až k vzniku krmív Annamaet a založeniu rodinnej firmy Annamaet Petfoods,

15108
Granule Annamaet sú holistické a iba prírodne konzervované. Všetky použité suroviny sú prírodné a krmivá Annamaet neobsahujú žiadne umelé konzervanty, farbivá alebo ochucovadlá. Každá vyrobená várka je pravidelne analyzovaná v nezávislých laboratóriách, aby bolo zaručené, že sú stále dodržiavané prísne kvalitatívne normy pre krmivá Annamaet. A pretože základom kvalitného krmiva sú použité suroviny, je Annamaet vyrábaný iba zo surovín tej najvyššej kvality. Živočíšne suroviny pochádzajú z voľne chovaných zvierat, v chovoch hydiny nie sú používané antibiotiká ani hormóny, mäso cicavcov je z voľne pasenej zveri a rybie suroviny pochádzajú z voľne žijúcich rýb. Vďaka tomu patrí krmivo Annamaet k najlepšie hodnoteným suchým krmivám v USA, kde sa bez akejkoľvek marketingovej podpory stalo exkluzívnym tovarom.

Sme presvedčení, že krmivá Annamaet patria k špičke v granulovaných krmivách. Vzhľadom na svoje zloženie je pre nás Annamaet návratom k poctivému, prirodzenému a pestrému kŕmeniu, teda akýmsi návratom ku koreňom bez nadbytku syntetiky súčasného sveta. Nás už Annamaet presvedčil o svojich vynikajúcich vlastnostiach, teraz máte možnosť vyskúšať tieto krmivá aj vy. A názor si už určite vy aj vaši psy urobíte sami.

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36
Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00