0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

Orijen - granule pro psy

Kŕmte svojho psa jedným z najlepších krmív na svete. Doprajte mu kvalitný a vyvážený jedálniček s granulami Orijen. Tri dôvody pre voliť Orijen - 75-80% mäsa, žiadne obilniny, výhradne špičkové suroviny. Tieto krmivá sú výnimočné aj tým, že výrobca nakupuje všetky suroviny v čerstvom stave a sám ich do krmív spracováva. Kurčatá z voľného chovu, ryby priamo z oceánu, ovocie a zelenina z kanadskej prírody.

Orijen pravidelne obsadzuje najvyššie priečky v hodnotení krmív. Granule pre psov tejto značky obsahujú len tie najhodnotnejšie suroviny, ako sú čerstvo vylovené ryby, hovädzie mäso od lokálnych chovateľov alebo divočinu. Zloženie krmiva Orijen rešpektuje výživové potreby psov a zachováva rovnováhu medzi jednotlivými zložkami krmiva tak, aby pes získal všetko, čo pre svoj zdravý život a vitalitu potrebuje.

V Orijene tiež nájdete celý rad doplnkov výživy, ktoré podporujú špičkovú kondíciu kože a srsti alebo zdravé zuby a kĺby. Podávajte svojmu psovi každý deň misku voňavých granúl od Orijenu a zaistíte mu plnohodnotný a šťastný život bez zažívacích ťažkostí.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a my vám odporučíme vhodné granule Orijen pre vášho psíka. 

 

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36
Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00