0
Vyskúšajte nové vyhľadávanie

APPLAWS

Aktuálne - ZĽAVA 1% na nákup akéhokoľvek krmiva Acana pre registrovaných zákazníkov, stačí sa prihlásiť k Vášmu užívateľskému účtu a koncová cena eshopu sa Vám automaticky zníži. Značka Applaws vyrába 100% prírodné krmivá, ktoré obsahujú iba kvalitné mäso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmív je založený na kvalite použitých surovín. Krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbivá, konzervanty ani dochucovadlá. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov a antibiotík, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfínmi. Suché krmivá obsahujú iba mäso a živočíšne časti prvotriednej kvality, zeleninu a bylinkové extrakty. Sú obohatené o prebiotiká a aktívne probiotiká, lososový olej a morské riasy, v granuliach pre psov sú navyše chondroprotektívne látky.

Prečo Applaws?

1) vysoký podiel kvalitného mäsa - až 75% kurčaťa u psov a 80% u mačiek - do granúl sa spracovávajú celé časti kurčiat s kožou, droby vr. kuracej pečene, skeletom, chrupavkami a pod.

2) žiadne obilniny ani rastlinná bielkovina

3) obsahuje zeleninu, bylinky, prírodné extrakty, oleje, vitamíny, minerály a prírodné probiotiká

4) šetrná technológia výroby - Šetrný spôsob výroby špeciálnou technológiou, dovoľuje zapracovanie surového mäsa do granúl a tým zvyšuje ich chutnosť a stráviteľnosť.

Řazení podle názvu: up down
Počet: 12 24 36
Potrebujete poradiť s objednávkou?+421 222 205 814napísať e-mail Sme vám k dispozícii každý pracovný deň.
Pondelok - piatok:9:00 - 17:00